Кадровик
Онлайн-консультаціїНормативна базаКласифікаторДКХПЗразки документівПосадові інструкціїНовиниМатеріалиШпаргалкиКалендарКалькуляториВідпочинОкМагазин
Facebook
Telegram

Новини

Новини

Сортувати за
Датою
Фільтр
Головна
Вхід
ГоловнаНовиниЩо робити, якщо при скануванні трудової книжки отримано повідомлення “Записи на сторінках 2-3 нечитаємі. Подайте уточнюючі документи”
Останні новини
14.05.2025

Що робити, якщо при скануванні трудової книжки отримано повідомлення “Записи на сторінках 2-3 нечитаємі. Подайте уточнюючі документи”

Я подала свою трудову книжку на оцифрування через вебпортал Пенсійного фонду України. В своєму особистому кабінеті бачу, що книжка оцифрована, але період роботи з 15.09.1993 по 31.08.1998 в МПП «Побут» не зарахований до стажу. Наявне повідомлення від Пенсійного фонду “Записи на сторінках 2-3 нечитаємі. Подайте уточнюючі документи”. Які мої дії?

Дане питання регулюється Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової  книжки або відповідних  записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 1993 р. № 637.

Зокрема, якщо в трудовій книжці відсутні записи про періоди роботи до 01.01.2004 або є виправлення, або неточні записи – трудовий стаж можна підтвердити довідками з посиланнями на відповідні накази про прийняття на роботу та звільнення з роботи, особовими рахунками і відомостям про нарахування заробітної плати, посвідченнями, характеристиками, письмовими трудовими договорами і угодами з відмітками про їх виконання та іншими документами, які містять відомості про періоди роботи.

Для підтвердження стажу необхідно звернутись на підприємство (або до правонаступника), де особа працювала, якщо підприємство припинило діяльність, то до архівної установи у тій місцевості, де людина працювала.

Скановану копію отриманого документу необхідно подати до Пенсійного фонду України з дотриманням вимог п. 4 Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 12.03.2021 № 11-1. А саме, відомості про трудову діяльність працівника подаються до територіального органу Пенсійного фонду України:

  • Працівником, страхувальником або представником страхувальника, якому керівником страхувальника делеговані відповідні повноваження через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України в електронній формі з обов’язковим накладанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
  • Працівником особисто (в сервісному центрі Пенсійного фонду України).
Джерело: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
12.05.2025
Перед скануванням необхідно перевірити записи у трудовій книжці — нагадує ПФУ
02.04.2025
Особливості подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування
21.03.2025
Як вносити виправлення в дані трудових книжок, передані в ПФУ
31.01.2025
Чи потрібно оцифровувати документи про переведення, якщо запис в трудовій книжці відсутній
27.01.2025
Як дізнатись, чи надав попередній роботодавець сканкопію трудової книжки
Відділ продажу
0-800-213-787
з 9.00 до 18.00
© Кадровик, Ай Ті Сістем Юкрейн, ТОВ, 2017—2025