Кадровик
Онлайн-консультаціїНормативна базаКласифікаторДКХПЗразки документівПосадові інструкціїНовиниМатеріалиШпаргалкиКалендарКалькуляториВідпочинОкМагазин
Facebook
Telegram

Новини

Новини

Сортувати за
Датою
Фільтр
Головна
Вхід
ГоловнаНовиниОсобливості подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування
Останні новини
02.04.2025

Особливості подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування

Першочергово необхідно подати відомості про трудову діяльність осіб, яким до пенсії за віком залишилося 2 роки і менше, наголошує «Судово-юридична газета».

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області роз’яснили особливості подання роботодавцями трудової книжки на оцифрування.

Постановою правління Пенсійного фонду України від 01.06.2022 № 8-3 «Про порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок», внесено зміни до постанови Пенсійного фонду України від 12.03.2021 за № 11-1 «Про затвердження Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі».

Урегульовані питання першочерговості подання відомостей осіб, які найближчим часом набувають права на призначення пенсійних виплат та корегування (внесення змін) у раніше оцифровані дані про трудову діяльність.

Встановлено, що відомості про трудову діяльність працівника, фізичної особи-підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі подаються в будь-який період протягом п’яти років з дня набрання чинності Законом України від 5 лютого 2021 року за № 1217-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» з урахуванням першочергового подання та опрацювання відомостей про трудову діяльність осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до частини першої статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 2 і менше років, та про трудову діяльність осіб за період до 1 липня 2000 року.

Також зараз не потрібно, у разі змін у трудовій книжці або виправлення неправильного чи неточного запису, надавати скановану книжку повністю. При повторному поданні відомостей про трудову діяльність подаються лише титульна сторінка та сторінки зі змінами.

Як самостійно завантажити скан-копію трудової книжки для оцифрування, дивіться за посиланням або у відеоінструкції.

Джерело: «Судово-юридична газета»
23.05.2025
Що означає статус звернення «Скасовано виконання» при скануванні трудових книжок
16.05.2025
На підставі якої звітності до Реєстру застрахованих осіб вносяться відомості про трудові відносини працівника?
14.05.2025
Що робити, якщо при скануванні трудової книжки отримано повідомлення “Записи на сторінках 2-3 нечитаємі. Подайте уточнюючі документи”
12.05.2025
Перед скануванням необхідно перевірити записи у трудовій книжці — нагадує ПФУ
21.03.2025
Як вносити виправлення в дані трудових книжок, передані в ПФУ
Відділ продажу
0-800-213-787
з 9.00 до 18.00
© Кадровик, Ай Ті Сістем Юкрейн, ТОВ, 2017—2025