Як табелювати внутрішнього сумісника

Сумісництвом вважається виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації або у роботодавця - фізичної особи.
Працювати на умовах сумісництва працівник може на тому ж самому підприємстві, що є його основним місцем роботи, це внутрішнє сумісництво, або на іншому підприємстві, яке не є його основним місцем роботи — це зовнішнє сумісництво.
Облік використання робочого часу ведуть у табелі обліку використання робочого часу за типовою формою № П-5 «Табель обліку використання робочого часу», затвердженою наказом Державного комітету статистики України «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» від 05.12.2008 № 489 (далі — Наказ № 489).
Кожного працівника вносять до табеля, як правило, один раз. Але внутрішні сумісники — виняток. Інформацію щодо них показують двічі: за основною посадою та за сумісництвом. Тому в разі внутрішнього сумісництва табель обліку використання робочого часу ведуть за двома посадами.
Якщо працівник-сумісник працює повний робочий час, то відповідно до Типової форми № 5, умовна позначка за години роботи, передбачена колдоговором — Р чи 01. Якщо працівник-сумісник працює неповний робочий час, то відповідно до зазначеного документу, умовна позначка в табелі обліку використання робочого часу буде — РС чи 02.
Повна відповідь у матеріалі Як табелювати працівника-сумісника?
Додаткова інформація
Як правильно табелювати зовнішнього сумісника, якщо він працює 4 години на день?