Кадровик
Онлайн-консультаціїНормативна базаКласифікаторДКХПЗразки документівПосадові інструкціїНовиниМатеріалиШпаргалкиКалендарКалькуляториВідпочинОкМагазин
Facebook
Telegram

Новини

Новини

Сортувати за
Датою
Фільтр
Головна
Вхід
ГоловнаНовини6 цікавих ідей для опису ваших вакансій
Останні новини
25.10.2022

6 цікавих ідей для опису ваших вакансій

Перший крок до пошуку ідеального кандидата — це опис вакансії, який зацікавить потрібних людей. Ваше оголошення має розв’язати захопливу задачу – привернути увагу пошукачів і водночас одразу відсіяти тих, хто не підходить на посаду. Як втримати баланс і написати текст, що спрацює, діляться спеціалісти budni.rabota.ua на прикладі вакансій з robota.ua.

Персоналізуйте вакансії

Персоналізований підхід дозволяє кандидатові уявити себе на посаді. Не бійтеся звертатися на «ти» або на «ви», адже оголошення читатиме не робот, а людина. Переконайтеся, що текст написаний у стилі, який відповідає індивідуальності та культурі вашої компанії. Використовуйте цікаві, привабливі слова, щоб надати більше інформації про роботу, яку буде виконувати ваш потенційний співробітник.

Додайте вакансії цінності

Погодьтеся, компанії ніколи не наймають співробітників просто так. Нова людина у команді покликана вирішити конкретні задачі, а її робота нестиме для вас конкретну цінність. Розкажіть кандидату, яких цілей роботодавець не зможе досягти без нього. Спробуйте знайти слова про те, як саме ваш майбутній співробітник впливатиме на бізнес-процеси та чому його роль важлива для компанії.

Розкажіть кандидату про те, як ви будете його надихати

Приділіть достатньо уваги тому, що компанія пропонує співробітникам. Окрім базової інформації – зарплата і бонуси, офіційність працевлаштування, можливості працювати дистанційно тощо – спробуйте окреслити переваги роботи саме з вами. Запитайте у своїх колег, за що вони люблять роботу у вашій компанії, – так ви зрозумієте, які саме бенефіти дійсно важливо підкреслити у вакансії.

Розкажіть про команду, до якої приєднається кандидат

Впевнені, ваш колектив талановитий та дружний, втім така інформація надто загальна, щоб писати про це у тексті вакансії. Замість цього спробуйте конкретизувати:

  • скільки всього працівників у компанії;
  • скільки співробітників у відділі, до якого приєднається кандидат;
  • з ким саме він буде найчастіше взаємодіяти у своїй щоденній роботі.

Це дозволить вашому потенційному колезі візуалізувати свою майбутню роль та зрозуміти специфіку внутрішніх комунікацій.   

Додайте прозорості процесам рекрутингу у вашій компанії

Опишіть, що очікує на кандидата, перш ніж він отримає бажаний офер. Розкажіть, скільки етапів співбесід на нього чекає, чи потрібно буде виконувати тестове завдання, скільки часу загалом може зайняти рекрутинг-процес.

Завершіть текст закликом до дії

Маркетологи кажуть, що Call To Action наприкінці повідомлення підвищує конверсію (у нашому випадку – кількість відгуків на вакансію). Допоможіть кандидату ухвалити рішення надіслати резюме, додавши заклик до дії. Так ваше оголошення виглядатиме цілісним та логічно завершеним.

Наостанок не нова, але завжди актуальна порада – уважно перечитайте текст перед тим, як опублікувати оголошення. Перевірте, чи немає в ньому помилок. Переконайтесь, що розділили текст на абзаци, додали маркери та списки і що вакансію легко сприймати з візуальної точки зору. Бажаємо вдалого пошуку та ідеальних кандидатів!

Джерело:  rabota.ua
09.07.2025
12 секретів ідеальної вакансії: як написати оголошення, яке приваблює топових кандидатів?
16.06.2025
Запущено онлайн-платформу для працевлаштування ветеранів
13.06.2025
Чи готові українські компанії до працівників поколінь Z та Alpha?
30.05.2025
Перший керівний досвід: як знайти впевненість у новій ролі?
29.05.2025
Що робити, якщо працівник зловживає лікарняними? Коментує адвокатка
Відділ продажу
0-800-213-787
з 9.00 до 18.00
© Кадровик, Ай Ті Сістем Юкрейн, ТОВ, 2017—2025