Кадровик
Онлайн-консультаціїНормативна базаКласифікаторДКХПЗразки документівПосадові інструкціїНовиниМатеріалиШпаргалкиКалендарКалькуляториВідпочинОкМагазин
Facebook
Telegram

Новини

Новини

Сортувати за
Датою
Фільтр
Головна
Вхід
ГоловнаНовиниОпановуємо англійську під час війни: як тут може допомогти Google Перекладач?
Останні новини
08.06.2022

Опановуємо англійську під час війни: як тут може допомогти Google Перекладач?

Ми вже повідомляли, що  англійська мова може отримати статус мови ділового спілкування в Україні, тому враховуючи актуальність цього питання, портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам розглянути можливості мобільної версії популярного перекладача, на які ви раніше, можливо, не звертали уваги.

Чому вчити англійську – так важливо в сучасному світі?

Не зайвим буде нагадати, які перспективи відкриваються перед людиною, яка наполегливо опановує найпоширенішу мову в світі – англійську. Хоча, якщо бути прискіпливим, в списку найпоширеніших мов світу англійська займає лише третє місце – після китайської (мандарин, к-сть носіїв мови – 955 млн. чол.) та іспанської (к-сть носіїв – 404 млн. чол.). Носіїв англійської на порядок менше – 360 млн. чол., але англійську потрібно вчити обов’язково, якщо хочете працювати в закордонній компанії та отримувати хорошу зарплату.

Можливості мобільної версії Google Translate

Що цікаво, усі ці приємні комфортні речі, якими тямущі хлопці та дівчата із Google наділили їхній чудовий перекладач – усі ці комфортні речі прямо перед очима. Але, як це часто буває, на такі речі звертає увагу далеко не кожна людина. І зараз ви переконаєтеся особисто, скільки корисних функцій приховує в собі мобільна версія перекладача від компанії Google.

Але для початку завантажте і встановіть додаток, якщо у вас із якоїсь причини його досі немає на смартфоні. Відкриваємо його і потрапляємо на головний екран, де напис «Введіть текст» підказує нам, що саме сюди вводимо те слово, фразу чи речення, яке потрібно перекласти. Це все зрозуміло – ми вводимо слово англ., нам з’являється переклад українською, з’являються також додаткові слова та вирази, синоніми, а ще нижче – значення цього слова чи терміну і «протегані» синоніми, на які ми можемо перейти, якщо буде потрібно.

А тепер зауважте одну цікаву річ – поки екран чистий, поки ви не ввели ще жодного слова, внизу над двома мовами та подвійними стрілочками «вправо-вліво» є смуга прокрутки, торкнувшись якої і свайпнувши пальцем донизу, ми потрапимо в «Історію» перекладача. Тут ви можете бачити всі слова, вирази та фрази, які ви вводили на головному екрані. Навпроти кожного слова стоїть «зірочка», натиснувши на яку ми додамо слово-вираз чи фразу в Список вибраних. Це дуже зручна функція насправді. Приміром, ви вивчаєте ІТ English, а зірочкою помічаєте ті слова та фрази, які стосуються саме цієї теми. Дуже зручно та практично. А якщо якесь слово вже стало для вас неактуальним, ви завжди можете видалити його зі Списку вибраних, знову торкнувшись зірочки, щоб вона із «зафарбованої» набула «пустої» форми. З «Історії» також легко видалити вже непотрібні (чи неправильно написані) слова та фрази, і зробити це теж легко – просто «свайпнувши» непотрібне слово вліво.

Нічого складного, чи не так? Але на такі функції, як вже зазначалося вище, користувачі не завжди звертають увагу. А вони не раз вам стануть у нагоді, якщо ви всерйоз візьметеся за опанування англійської (та й не тільки її). Звісно, якщо ви досі не користуєтеся цими зручними та продуманими можливостями від творців перекладача.

Джерело: Jobs.ua
15.05.2025
Під пильним контролем: як моніторинг впливає на ефективність і довіру в командах
12.05.2025
Про що роботодавцю обов’язково треба говорити зі співробітниками
08.05.2025
Контроль за рекламою вакансій: Держпродспоживслужба отримала нові повноваження
30.04.2025
Перевірка брудною чашкою: норм чи стрьом на співбесіді?
22.04.2025
Кандидати-шахраї: реальні кейси, юридичні наслідки та поради
Відділ продажу
0-800-213-787
з 9.00 до 18.00
© Кадровик, Ай Ті Сістем Юкрейн, ТОВ, 2017—2025