Чи необхідно звільненого працівника ознайомити з наказом про звільнення під підпис?

Відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України, роботодавець зобов’язаний у день звільнення видати працівникові копію наказу чи розпорядження про звільнення, письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми при звільненні та провести з ним розрахунок у строки, визначені статтею 116 цього Кодексу. Також на вимогу працівника до трудової книжки, що зберігається в нього, мають бути внесені належні записи про звільнення.
Додаткова інформація від Ок.Кадровик
Єдині вимоги щодо створення управлінських документів і роботи зі службовими документами, а також порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності встановлюються Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженими Наказ Міністерства юстиції України 18.06.2015 № 1000/5 (далі – Правила). Ці Правила є нормативно-правовим актом, обов’язковим для виконання всіма установами.
Відповідно Правил з розпорядчим документом з кадрових питань (особового складу) обов’язково ознайомлюють згаданих у ньому осіб, які на першому примірнику документа чи на спеціальному бланку проставляють свої підписи із зазначенням дати ознайомлення.